FİRMA PROFİLİ

KURUMSAL

Mugan Makine

Hakkımızda

hayalinizin ötesinde bir güç

1967 yılında klasik tornacılık anlayışla,Mustafa KALENDER tarafından kurulan KALENDER TORNA sürekli iyileştirme mantığı ve çağdaş üretim süreçlerini yeni teknolojik yatırımlarla destekleyerek MUGAN MAKİNE haline dönüşmüştür.

Dışa bağımlılığı ve üretim zamanındaki kayıpları azaltmak için 2006 yılında makine parkında ve üretim sahasında çeşitli atılımlar yapılarak işletmede %40'lık büyüme sağlanmıştır.Plastik geri dönüşüm sistemleri üzerine yoğunlaşan Mugan Makine,gelişimini bütün üretim,satış ve servis,süreçlerine yaymayı başarmıştır.Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz edip bu doğrultuda girişimler yapan firmamız,sektörde öncü bir kuruluş olma yolunda ilerlemektedir.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız ; dürüst, ilkeli ve çağdaş bir çalışma anlayışı içinde değişim ve gelişimlerin öncüsü olmaktadır. Samimi işbirliği içinde en kısa sürede müşterilerimize çağdaş ve kalıcı çözüm üretmektedir.

İlkelerimiz

Başarının anahtarı olan doğru karar verebilme, kesintisiz hizmetle kaliteli ve verimli üretim konusunda etkin ve güvenilir yardımcılıktır.

Neden Mugan Makine ?

Bizi tercih etmeniz içinBizi tercih etmeniz için başlıca sebepler

Öncelikli hedef ve stratejilerini, üretimde kalite prensibi, satış öncesi ve sonrası teknik destek hizmeti, müşteri menuniyeti ilkesi ve her zaman en iyiyi arama tutkusu ile birleştiren Mugan; müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda proje geliştirerek ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Sürekli Gelişim

Atıkların en etkin yönetimi, çevreye uyumlu ürün ve teknoloji ile ilgili AR-GE departmanıyla yeni projeler üretmekteyiz.

Deneyim

Yarım asıra yakın iş tecrübesiyle sektördeki gereksinimlerin farkına vararak bu konuda yapılması gerekli tüm adımları atmaktadır.

Toplam Kalite

Makine imalatında yüksek performanslı makineler üreten firmamız, imal ettiği makinelerde verimlilik ve yüksek kalite anlayışını her zaman korumuştur.

Uzman Personel

Yaptığımız işe saygı duyan, maddi kazancın ötesinde yaptığı işte, güvenilirliği, dürüstlüğü ön planda tutan bir kadro ile çalışmaktayız.

Mugan Makine