HİZMETLER

SERVİS HİZMETLERİ

Mugan Makine

Servis Süreci

Şikayetiniz dinlenir ve size işlem ile ilgili tahmini süre öngörüsü verilir. Sizin için uygun olan bir tarih ve saat için sistemimiz üzerinde randevu kaydı oluşturulur. İletişim bilgileriniz ve makina bilgileriniz kaydedilir. Yapılacak iş için belirlenmiş olan tahmini işlem süresi kaydedilir.

Plastik geri dönüşüm hatları, plastik eriyik filtre sistemleri, yatay ve dikey granulatörler, plastik yıkama hatları, plastik parçalama shredder imalatı, plastik sıkma makinaları, friksyon santrifuj sistemleri, plastik kırma makinaları ve katkı dozajlama amkinelerine ait her türlü makine arıza ve bakımları noktasında hizmet veren Mugan Makine, uzman ve nitelikli servis elemanlarıyla iş gücü kaybınızı minimize etme gayretiyle çalışmaktadır.

Öncelikli hedef ve stratejilerini, serviste kalite prensibi ve satış sonrası teknik destek hizmeti, müşteri menuniyeti ilkesi ve her zaman en iyiyi arama tutkusu ile birleştiren Mugan; müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda çözüm üreterek ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Pazartesi-Cumartesi 08.00 - 17.00

+90 342 235 60 10

info@muganmakine.com